Formalności pogrzebowe

Organizacja pogrzebu wymaga dużej znajomości prawa. Dla wielu osób niezwiązanych z branżą pogrzebową proces ten może wywołać poczucie zagubienia i bezradności. Dlatego w zakładzie pogrzebowym Witwicka oferujemy kompleksową pomoc w formalnościach pogrzebowych. Od samego początku przejmujemy na siebie większość obowiązków. W imieniu klienta nasz pracownik może udać się do USC celem uzyskania aktu zgonu, pomagamy również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, którego koszt wynosi 4 000 złotych. Organizacja ceremonii pogrzebowej wiąże się również z koniecznością uzyskania zgody administracji cmentarza. Dzięki naszemu doświadczeniu wszystkie te kwestie zorganizujemy bardzo sprawnie, tym samym odciążając naszych klientów z tej czasochłonnej konieczności.

koszty pogrzebu we wroclaiwu witwicka

Mając na uwadze fakt zawiłości niektórych kwestii formalnych i czasu, jaki trzeba na nie poświęcić, przejmujemy na swoje barki ten obowiązek. W biurze naszego zakładu we Wrocławiu udzielamy wszystkich niezbędnych informacji oraz jasno przedstawiamy to, jakich działań będziemy się podejmować. Udzielamy pomocy we wszystkich kwestiach pogrzebowych oraz służymy swoją wiedzą i radą.

Zasiłek pogrzebowy

Pogrzeb może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, dlatego wszystkie uroczystości pogrzebowe zawsze prowadzimy zgodnie z oczekiwaniami rodziny oraz ich możliwościami finansowymi. Niezależnie jednak od aspektu ekonomicznego, wszystkie uroczystości pogrzebowe przeprowadzamy z największą godnością i szacunkiem. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu ten trudny czas, pomagamy rodzinom uzyskać zasiłek pogrzebowy z ZUS, KRUS lub MSWiA.