Pogrzeb urnowy

Organizacja pochówku to bardzo często kwestia związana z akceptacją ostatniej woli Osoby Zmarłej. Jeszcze przed śmiercią niektórzy jasno komunikują, aby ich ciało zostało poddane kremacji. W zakładzie pogrzebowym Witwicka we Wrocławiu organizujemy pochówki z urną. Aby jak najbardziej odciążyć rodziny, przejmujemy na siebie wszelkie kwestie cmentarne oraz urzędowe.

Ponadto zadbamy o eksportację Zmarłego do krematorium oraz przewiezienie prochów do kaplicy lub na cmentarz. W biurze zakładu Witwicka oferujemy szeroki wybór urn pogrzebowych wykonanych z metalu, drewna lub kamienia.

Koszt pogrzebu urnowego we Wrocławiu

Organizacji pochówku urnowego jest dużo tańszą alternatywą w porównaniu do pogrzebu tradycyjnego. Na koszt pogrzebu kremacyjnego składa się cena trumny kremacyjnej, urny, miejsca na cmentarzu lub w kolumbarium oraz opłata za wykonanie kremacji. Tym samym koszt pogrzebu urnowego może zaczynać się od 3500 zł.

W biurze zakładu Witwicka pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów i dostosujemy odpowiedni usługi do możliwości finansowych rodziny.