Transmisje online z pogrzebu

Zakład pogrzebowy Witwicka stale rozwija swoje usługi pogrzebowe. Dlatego, aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość transmitowania pogrzebów online. Dzięki temu rozwiązaniu osoby będące za granicą lub w chorobie mogą pożegnać drugiego człowieka w sposób wirtualny. Nasze transmisje są bardzo wysokiej jakości, a ich dźwięk jest płynny. Nie współpracujemy z żadnymi pośrednikami, dlatego transmisję z pogrzebu można zobaczyć poprzez stronę internetową zakładu Witwicka. Po kliknięciu nekrologu Zmarłego uczestnikowi zostanie udostępniony obraz z uroczystości pogrzebowej w czasie rzeczywistym.

Transmisje Online Pogrzebow Min

W naszym zawodzie kierujemy się empatią i dyskrecją, dlatego możemy zapewnić, że kamera zostanie ustawiona w taki sposób, aby nie odczuwali tego uczestnicy ceremonii pogrzebowej. Dbamy również o prywatność, dlatego na życzenie klientów transmisja może być zabezpieczona hasłem. W ten sposób osoby niepożądane nie otrzymają dostępu do obejrzenia pogrzebu.

Nagranie z pogrzebu

Wiemy, z jakim smutkiem i bezradnością muszą zmierzyć się osoby, którym różne sytuacje losowe nie pozwoliły pożegnać bliskiego. Dlatego wierzymy, że transmitowanie pogrzebów pozwoli rodzinie, chociaż na odległość zobaczyć ostatnie pożegnanie. Po wszystkim oferujemy udostępnienie nagrania rodzinie na pamiątkę.