Opinie

Oceń nas w Google

Lub na naszej stronie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
18 wpisów.
Żaneta Pełkowska napisał/a 18 marca 2024
Chcieliśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Witwicka za wspaniałą oprawę florystyczną podczas ceremonii pożegnalnej. Kwiaty były niezwykle piękne i dodawały uroku tej trudnej chwili. Dodatkowo doceniamy duży wybór trumien, co pozwoliło nam znaleźć idealne rozwiązanie dla naszych potrzeb. Jesteśmy wdzięczni za Waszą empatię, profesjonalizm oraz wsparcie w tym trudnym czasie.
Hanna F. napisał/a 31 października 2023
Obsługa bardzo pomocna, o wielkiej empatii i wyrozumiałości. Każdy etap ceremonii dokładnie z nami omówili i odpowiedzieli na wszystkie pytania. Mieliśmy z nimi bardzo dobry kontakt o każdej porze. Bardzo to doceniamy.
Agnieszka M. napisał/a 5 września 2023
Bardzo dobra i niedroga firma pogrzebowa - polecam!
Jankowscy napisał/a 22 maja 2023
Polecamy dom pogrzebowy Witwicka, korzystamy niestety z rodziną już trzeci raz, jesteśmy zadowoleni z obsługi.
Karolina Gierszewska napisał/a 30 marca 2023
Już od pierwszego kontaktu było widać profesjonalizm i doświadczenie pracowników. Pomoc z formalnościami oraz doradztwo w kwestii muzycznej i florystycznej. Uczciwa i godna zaufania firma.
Anna L napisał/a 9 stycznia 2023
Otrzymałam niesamowicie duże wsparcie od firmy w tak tragicznym momencie za co serdecznie dziękuję. Moja mama otrzymała godne ostatnie pożegnanie.
Lidia Stuła napisał/a 8 grudnia 2022
Profesjonalne podejście do klienta, usługi i obsługa najwyższej jakości, widać, że firma ma ogromne doświadczenie
Karolina P napisał/a 9 listopada 2022
Dziekujemy za pomoc przy pożegnaniu taty. Empatyczni i dobrze zorganizowani ludzie, których polecam
Adam S napisał/a 4 lipca 2022
Witam, sądzę że firma pogrzebowa Witwicka to jedna z lepszych we Wrocławiu. z rodzina w swoim życiu korzystaliśmy z kilku i nie zawsze to my byliśmy odpowiedzialni za wybór ale firma Witwicka za każdym razem podchodziła podobnie do sprawy.
Zadowolona rodzina napisał/a 29 kwietnia 2022
Głębokie wyrazy uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego Witwicka z Wrocławia. Pracują w niej prawdziwi profesjonaliści, który przykładają dużą wagę do swoich obowiązków. Otrzymałem od nich dużo pomocy i wsparcia. Dziękuję za przygotowanie pięknej ostatniej drogi mojego Ojca Wacława.
Gerbery Stefan napisał/a 9 marca 2022
Jestem zadowolony z usług zakładu Witwicka, rewelacyjny kontakt, sprawna organizacja i konkurencyjne ceny. Dziękuję bardzo za wasz czas i wasze doświadczenie.
Jakub Felski napisał/a 25 lutego 2022
Dziękuję firmie Witwicka z Wrocławia, która pomogła mi zorganizować tak godną uroczystość pogrzebową mojej żony. Wasze wsparcie było ogromne, dziękuję za wszystko, za zaangażowanie i pełną szacunku obsługę pogrzebu.
Adam Jarosz napisał/a 18 lutego 2022
Zakład pogrzebowy Witwicka to firma z dużym doświadczeniem, co widać po tym, jak realizują swoje usługi i jakie mają podejście do klienta. Bardzo dziękuję, będę waszą firmę polecać.
Martyna R napisał/a 28 stycznia 2022
Przepięknie zorganizowana ceremonia. Ogromnie wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm ze strony pani Karoliny. Gorąco polecam ten zakład .
Zadowolona klientka napisał/a 10 stycznia 2022
Jestem zadowolona z usług świadczonych przez firmę Witwicka. Bardzo dobra kadra, doświadczony personel, a sama organizacja przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dziękuję, będę was polecać.
Klimkowski Dawid i Joanna napisał/a 2 grudnia 2021
Razem z żona pragniemy podziękować pracownikom zakładu Witwicka za sprawną organizację pogrzebu i wzruszającą uroczystość. Pogrzeb naszej córki był dla nas bardzo trudny, ale wasze zaangażowanie i doświadczenie sprawiło, że mogliśmy pożegnać ją jak najpiękniej. Dziękujemy.
Danuta M. napisał/a 16 października 2021
Zakład pogrzebowy Witwicka wykazał się dużym taktem, doświadczeniem i zaangażowaniem. Widać, że jest to firma z doświadczeniem, która nie rzuca słów na wiatr. Uroczystość pogrzebowa została zorganizowana dokładnie tak, jak prosiłam, a muzyka była zagrana wyjątkowo pięknie. Będę polecać zakład pogrzebowy Witwicka.
Porębski Stefan napisał/a 22 lipca 2021
Dziękuje firmie Witwicka za organizację pogrzebu oraz pomoc w kwestiach formalnych. Przyznam, że bardzo mocno odłożyliście mnie w tym trudnym czasie. Jestem zadowolony z prostego kontaktu i waszej rzetelności. Firma godna polecenia.